COVID-19

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Aktywna Jesień

Rodzinny wypoczynek w wyjątkowej ofercie ze specjalnymi cenami nie tylko w weekend. Spędź czas z najbliższymi i korzystaj — pobyt dla dzieci do 6 lat bez opłat!

Wybierz nasz obiekt na wspaniały wypoczynek i skorzystaj z pakietu specjalnego, który przygotowaliśmy z myślą o Tobie !

Pakiet obejmuje:

Noclegi w komfortowych pokojach typu Premium

Bogaty bufet śniadaniowy

Darmowy pobyt dla dzieci do lat 6*

Słodka niespodzianka w pokoju

W tym pakiecie zwierzęta nocują za darmo !!!

W dniu wyjazdu doba hotelowa do godziny 13:00

Na wszystkie pytania lub wątpliwości odpowiemy pod nr telefonu, 12 384 06 06 bądź adresem mailowym rezerwacja@hotelascot.pl.

Oferta ważna jest od 19 października 2022 do 30 listopada 2022.

*Dziecko w wieku do lat 6 nocuje bezpłatnie, jeżeli śpi na łóżku rodziców.

kraków jesienią

Aktywna Jesień – specjalna promocja w Ascot Premium

Jesień to wyjątkowy czas, podczas którego wreszcie możemy odpocząć, zrelaksować się, a także spędzić niezapomniane chwile z bliskimi. Doskonałym sposobem jest spędzenie czasu w Krakowie w naszym hotelu. Kraków to wyjątkowe miejsce na dowolną okazję, oferujące moc atrakcji o każdej porze roku. Jesień to doskonały moment na spędzenie weekendu w tym mieście tak we dwoje, jak i z dzieckiem. Oczywiście niezbędna jest sprawdzona baza noclegowa i tutaj świetnie sprawdzą się zwłaszcza apartamenty hotelowe gwarantujące doskonałe warunki również dla rodzin z dziećmi.

Wybierz wygodny hotel na kilka dni w Krakowie

Jeśli ten wyjątkowy czas spędzasz z dziećmi, koniecznie zwróć uwagę, jaką ofertę w tym zakresie zapewnia dany obiekt. Ascot Premium Hotel gwarantuje m.in. darmowy nocleg dla dzieci do 6. roku życia nocujących w jednym łóżku z rodzicami, bufet śniadaniowy przystosowany również do potrzeb najmłodszych smakoszy, a także możliwość przenocowana ukochanego zwierzaka. Po mocy atrakcji w centrum miasta, dzieci oraz dorośli będą też z pewnością usatysfakcjonowani nielimitowanym dostępem do Wi-Fi i tym samym możliwością dzielenia się swoimi doświadczeniami podczas wakacyjnego urlopu w Krakowie.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą urlopu z pupilem.