Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Dla osób, które potrzebują spokoju

Rodzinne Studio Premium zostało stworzone z myślą o czteroosobowej grupie osób, które szukają luksusowego miejsca do wypoczynku w Krakowie. Apartament składa się z dwóch przestronnych pokojów przegrodzonych drzwiami, co stwarza optymalne warunki zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grona znajomych. 

W studio znajdują się trzy luksusowe łóżka – jedno podwójne i dwa pojedyncze. Wszystkie zostały wyposażone w komfortowe materace, które zapewniają doskonałe warunki do snu. W pokoju nie mogło również zabraknąć nowoczesnego biurka, przy którym można skoncentrować się na pracy. Prestiżowy charakter hotelu podkreśla minimalistycznie urządzone wnętrze. Uwagę przyciągają zwłaszcza stonowane kolory oraz wysokiej klasy meble, w tym stolik kawowy z wygodnymi fotelami i duża szafa do przechowywania rzeczy. Pobyt w tak zaaranżowanym miejscu jest prawdziwą przyjemnością.

Komfortowe pokoje rodzinne w Krakowie

W Hotelu Ascot Premium dbamy o wygodę i dobre samopoczucie wszystkich gości. Dlatego pokój rodzinny został wyposażony m.in. w nowoczesną klimatyzację. Pozwala ona na dostosowanie temperatury do własnych potrzeb, bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Dodatkowo w studio znajduje się funkcjonalna lodówka oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Obecność tych urządzeń doceniają zwłaszcza rodzice małych dzieci. 

Do dyspozycji gości jest także bezprzewodowy Internet. Stabilne łącze pozwala na komfortowe prowadzenie wideokonferencji, jak i oglądanie filmów czy przeglądanie sieci. W rodzinnym Studio Premium znajduje się również przestronna łazienka z prysznicem.

Nowoczesny hotel z pokojem rodzinnym

Pobyt w hotelu uświetnia profesjonalnie wyszkolona obsługa. Nasz zespół służy pomocą i dobrą radą w każdej chwili. Dodatkowo obsługa może udzielić również informacji na temat najciekawszych zabytków Krakowie. Na życzenie gości w pokoju może znaleźć się łóżeczko turystyczne dla dziecka. Dostarczymy również deskę do prasowania.

 

Pokój rodzinny w krakowskim Hotelu Ascot Premium jest dostępny przez cały rok. Zachęcamy do dokonania rezerwacji. 

Zarezerwuj pokój już dziś Wypocznij w Krakowie w luksusowych warunkach