Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Dla osób, które potrzebują spokoju

Pokój jednoosobowy w hotelu Ascot Premium w Krakowie został przygotowany z myślą o osobach podróżujących samodzielnie zarówno w celach zawodowych, jak i rekreacyjnych. Ma on nowoczesny i luksusowy charakter, dzięki czemu jest idealnym miejscem do odpoczynku i pracy.

Pomieszczenie zostało zaprojektowane tak, aby było w pełni funkcjonalne. Centralnym punktem pokoju jest komfortowe, pojedyncze łóżko z wysokiej klasy materacem, które zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku. Aranżację wnętrza dopełniają eleganckie, wygodne fotele oraz modne i nowoczesne biurko. Całość utrzymana jest w stonowanej, minimalistycznej stylistyce, która tworzy dobre warunki do snu, koi zmysły po intensywnym dniu i pomaga się skupić na obowiązkach.

Pokój 1-osobowy typu standard

Z myślą o potrzebach naszych Gości w pokoju przygotowano również funkcjonalny zestaw do parzenia kawy i herbaty. Każdy gość może samodzielnie przyrządzić swój ulubiony napój o dowolnej porze. Pokój single standard w naszym hotelu jest również wyposażony w bezprzewodowy internet. Dzięki stabilnemu, szybkiemu łączu istnieje możliwość obejrzenia ulubionego filmu lub przeprowadzenia np. wideokonferencji bez zbędnych przerw.

Samodzielny wyjazd to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w hotelu premium w Krakowie. Pokój 1-osobowy z łazienką to miejsce, w którym z łatwością zrelaksujesz się i odprężysz po całym dniu biznesowych spotkań czy zwiedzania miasta. Pomieszczenie jest utrzymane w eleganckim stylu, dzięki czemu przebywanie tam jest prawdziwą przyjemnością.

Komfortowy pobyt w hotel Ascot Premium

Pobyt w pokoju jednoosobowym w hotelu Ascot Premium w Krakowie uświetnia życzliwa i niezwykle pomocna obsługa. Pracownicy naszego obiektu podpowiedzą, gdzie można odkryć najpiękniejsze tajemnice miasta oraz szukać ciekawych rozrywek. Hotel znajduje się w zacisznej części centrum Krakowa, dzięki czemu można wypocząć i skorzystać z uroków dużego miasta. Można do woli spacerować po pobliskich Plantach Krakowskich, które otaczają Stare Miasto lub brać aktywny udział w życiu kulturalnym Krakowa.

Zarezerwuj pokój już dziś Wypocznij w Krakowie w luksusowych warunkach