Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Wypoczywaj z klasą

Pokoje i apartamenty

Pokoje i apartamenty do wynajęcia

Kraków to miasto, które bardzo chętnie odwiedzane jest przez turystów z wszystkich rejonów Polski, jak i świata. Miasto Królów Polski zachęca swoim niepowtarzalnym urokiem, zabytkową architekturą, a także towarzyszącymi im atrakcjami. Jednak, aby poznać wszystko, to co kryje to piękne miasto należy poświęcić zdecydowanie więcej czasu niż jeden dzień. Dlatego też wiele osób decyduje się na pokoje do wynajęcia. Spokojna noc oraz smaczne śniadanie o poranku to tylko cząstka argumentów, które przemawiają za spędzeniem nocy w hotelu. Natomiast ci, którzy chcą zaznać wyższych standardów noclegowych korzystają z atrakcyjnych ofert na apartamenty do wynajęcia. Wśród wspomnianych propozycji wyróżniają się te prezentowane przez Ascot Premium Hotel.

Nowoczesne, luksusowe, przyjazne wnętrza naszego hotelu stworzone zostały z myślą o Twoim komforcie i dobrym samopoczuciu. Wybierając nocleg w jednym z elegancko urządzonych, prywatnych i kameralnych pokoi możesz mieć pewność wypoczynku w najwyższym hotelowym standardzie. O poranku pomożemy Ci rozpocząć nowy dzień witając Cię pachnącą kawą i świeżym, smacznym śniadaniem.

Wygodnie i przyjemnie, czyli noclegi w naszym hotelu

W Ascot Premium Hotel wypoczniesz wygodnie i z klasą jak w hotelu 5-gwiazdkowym. Dbamy bowiem nie tylko o najwyższą jakość i design naszych wnętrz, ale też o ich funkcjonalność. Docenią to goście odwiedzający Kraków zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Oferujemy 102 miejsca noclegowych w 48 klimatyzowanych nowoczesnych i funkcjonalnie urządzonych pokojach. Z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnością przygotowaliśmy pokój bez barier architektonicznych z dedykowanymi udogodnieniami.

Single Standard

Klimatyzowany pokój jednoosobowy z pojedynczym łóżkiem oraz łazienką z kabiną prysznicową. Dodatkowo w pokoju znajduje się wygodny fotel, biurko, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju dostępny jest Internet bezprzewodowy.

Rezerwuj online

Single Premium

Pokój 1-osobowy

Klimatyzowany pokój o wysokim standardzie. Składa się z sypialni wyposażonej w wygodne, duże łóżko, fotel, biurko, szafę, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienki z kabiną prysznicową. W pokoju dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Rezerwuj online

Double Premium

Pokój 1- lub 2-osobowy

Pokoje Premium Double są nowocześnie i gustownie zaaranżowane. Zostały zaprojektowane i wyposażone z myślą o oczekiwaniach osób, które zatrzymały się u nas zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Pokój Double Premium z dużym łóżkiem małżeńskim to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie z łazienką z kabiną prysznicową, wyposażony w biurko, szafę, sejf, klimatyczne oświetlenie, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju dostępny jest bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Rezerwuj online

Twin Premium

Pokój 2-osobowy

Pokoje z dwoma oddzielnymi łóżkami to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie z łazienką z kabiną prysznicową, wyposażony w biurko, szafę, sejf, klimatyczne oświetlenie oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, w tym jeden przystosowany dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. W pokojach dostępny jest Internet bezprzewodowy. Pokoje są zaprojektowane i wyposażone z myślą o gościach przybywających zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

 

Rezerwuj online

Triple Premium

Pokój 3-osobowy

Pokój z trzema łóżkami pojedynczymi to klimatyzowany pokój o wysokim standardzie z łazienką z kabiną prysznicową, wyposażony w biurko, sejf, klimatyczne oświetlenie oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju dostępny jest Internet bezprzewodowy

Rezerwuj online

Rodzinny Studio Premium

Pokój 4-osobowy

To dwa pokoje 2-osobowe z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi połączone wewnętrznymi drzwiami. W pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, biurko, szafa, sejf, stolik kawowy z wygodnymi fotelami, lodówka, klimatyczne oświetlenie oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju dostępny jest Internet bezprzewodowy. To komfortowe rozwiązanie dla rodziny z dziećmi.

Rezerwuj online

Apartament Family Suite

Pokój 4-osobowy

To dwa połączone wewnętrznymi drzwiami pokoje 2-osobowe z oddzielnymi łóżkami pojedynczymi. W pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, klimatyczne oświetlenie, biurko, szafa, sejf, stolik kawowy z wygodnymi fotelami, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, klimatyczne oświetlenie oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Wymarzony pokój dla rodziny z dziećmi lub grupy znajomych.

Rezerwuj online

Wypoczywaj z klasą

WiFi
bezpłatne

TV LCD

Telefon

Sejf

Klimatyzacja

Napoje

Suszarka
do włosów

Przybory
toaletowe

Dezynfekcja

Dodatkowe usługi bezpłatne

1

Deska do prasowania
na życzenie

2

Łóżeczko dla dziecka
na życzenie

3

Informacja
turystyczna

4

Dzieci do lat 4 śpiący
z rodzicami w łóżku
pobyt GRATIS

5

Bezpłatna
przechowalnia
bagażu

Dodatkowe usługi płatne

1

Wycieczki
lokalne

2

Pralnia
chemiczna

3

Faksowanie
i kserowanie

4

Parking — wymagana
wcześniejsza rezerwacja

5

Ugościmy Twojego pupila.
Koszt:
50,00 PLN/doba/zwierzę