Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Restauracja premium w sercu Krakowa

Niepowtarzalne smaki i klimat

Szef kuchni, który wie, jak przyrządzić prawdziwą ucztę dla podniebienia oraz wnętrza – nowoczesne, efektownie zaaranżowane – w Ascot Premium Hotel wiemy, jak rozpieszczać gości i z przyjemnością to robimy. Śniadania ze świeżych, najlepszych jakościowo produktów, niebanalne lunche i kolacje serwowane w nastrojowej atmosferze gwarantują świetne uzupełnienie dnia, a wygodne wnętrza i odpoczynek przy dobrej muzyce i ulubionym drinku pozwalają zapomnieć o trudnościach mijającego dnia. Odwiedź naszą restaurację premium i sam przekonaj się o inspirującym działaniu naszego menu.

Oferujemy także możliwość organizacji uroczystości rodzinnych i przyjęć okolicznościowych!

Lobby bar

Bez względu na to, czy odwiedzasz Kraków w celach biznesowych, czy turystycznych, po długim, męczącym dniu miło jest wygodnie usiąść i odpocząć przy dobrej muzyce i ulubionym drinku w restauracji klasy premium. Bogata karta alkoholi oraz napojów bezalkoholowych zaspokoi oczekiwania zarówno miłośników klasycznych smaków, jak i niespotykanych połączeń. Całości dopełniają doskonałe ciepłe dania, przekąski, desery oraz pyszna kawa i herbata.

1

Przepyszne
i wartościowe śniadania

2

Bar otwarty
od 14 do 22

3

Możliwość organizacji
przyjęcia lub bankietu

Ascot Premium - hotel z restauracją w Krakowie

Wiemy, jak istotna jest nie tylko przyjazna atmosfera, ale i profesjonalizm obsługi, dlatego w naszej restauracji dbamy o to, by wszystko to szło ze sobą w parze i zawsze pozostawało w najlepszej równowadze. Nastrojowa restauracja to miejsce, do którego chce się wracać – zależy nam na tym, by ten lokal był właśnie taki.

Proponujemy naszym gościom doskonale opracowane menu z opcjami dla każdych kubków smakowych – od klasycznych, pewnych dań, po nieco bardziej eksperymentalne – i szeroką ofertę barową. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz stolika na wieczorne spotkanie biznesowe, popołudniową kawę czy wspólne rodzinne śniadanie, hotel z restauracją w Krakowie taki jak Ascot Premium to doskonały wybór dla każdego – zarówno prywatnie, jak i biznesowo. Na miejscu czekają niezmiennie doskonałe ciepłe dania, przekąski, desery, a także pyszna gorąca kawa i herbata.

A na wieczór – wyborna karta drinków w klimatycznym barze

Nasz bar czynny jest codziennie od 14 do 22. Szeroki asortyment wyjątkowych drinków – alkoholowych i bezalkoholowych – spodoba się zarówno zwolennikom klasyki, jak i tym, którzy lubią eksperymentować z nowymi smakami. Wiemy, jak podawać wyśmienitą whisky, ale uwielbiamy także przygotowywać słodkie, letnie drinki albo zaskakiwać klientów oryginalnymi połączeniami niecodziennych smaków. Ascot Premium to nie tylko hotel i restauracja w centrum Krakowa — to doskonałe miejsce na spędzenie wieczoru w wyjątkowej atmosferze. Zapraszamy!