Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Uroczystości rodzinne

Organizacja imienin, urodzin, rocznic i innych eventów

Szykuje się szczególna okazja do spotkania rodzinnego? Jest wiele okazji, kiedy chcemy się spotkać z naszymi bliskimi lub przyjaciółmi w większym gronie. Nie zawsze mamy możliwość pomieścić wszystkich domowników w domu. Zaletą organizacji uroczystości rodzinnych w lokalu jest też fakt, że gospodarze nie będą obciążeni przygotowaniami i obsługą gości, dzięki czemu będą mogli poświęcić cały swój czas na świętowanie wraz z tymi, których zaprosili.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na Wasze spotkanie. Imieniny, urodziny, rocznice ślubów, zaręczyny – to tylko wybrane okazje, dla których warto urządzić spotkanie w bardziej uroczystej atmosferze. Zrobimy co w naszej mocy, by dzień Waszego eventu był udany i na długo zapamiętany.

Uroczystości rodzinne w wyjątkowym lokalu w Krakowie

W Ascot Premium, restauracji na uroczystości rodzinne połączonej z wygodnym, luksusowym hotelem, dbamy o to, by każdy gość czuł się komfortowo. Z przyjemnością zajmiemy się przygotowaniami i odciążymy Cię, byś mógł świętować razem z najbliższymi, nie martwiąc się o nic – ani przed przyjęciem, ani w trakcie, ani po. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji uroczystości rodzinnych w Krakowie, dlatego możemy zapewnić, że wszyscy Twoi goście będą zachwyceni, a ty nie spędzisz ani chwili martwiąc się o powodzenie przyjęcia.

Szeroki wybór dań i wyśmienita obsługa

Restauracja w hotelu Ascot Premium to miejsce, w którym każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Chcemy, by każdy zapamiętał dzień przyjęcia na długo, dlatego niezmiennie dbamy o przyjazną atmosferę, spełniając nawet niewypowiedziane potrzeby gości i wychodząc naprzeciw wszelkim ich prośbom. Wykwintne menu dopasowane do okazji jest tym, na co każdorazowo zwracamy uwagę i co przygotowujemy ze szczególną dbałością. Każde rodzinne spotkanie okraszą wykwintne ciepłe dania, ciekawe przekąski, wyrafinowane desery, a do tego na stole będzie czekać pyszna gorąca kawa i wybór herbat.

Nasza restauracja na uroczystości rodzinne to wymarzone miejsce na każde spotkanie: od imienin i urodzin, przez wydarzenia takie jak komunie i chrzciny, aż po zaręczyny i wszelkiego rodzaju rocznice. A to oczywiście tylko wybrane okazje – nie ma przyjęcia, którego byśmy dla Ciebie nie zorganizowali. W Ascot Premium dbamy o odświętną, uroczystą atmosferę połączoną z przyjaznym klimatem i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dzień przyjęcia był przyjemny dla każdego.