Gdzie potańczyć w Krakowie?

22.06.2023

Kraków to nie tylko zabytki, trasy turystyczne czy walory przyrodnicze. W końcu w tym mieście kwitnie też życie nocne, dzięki któremu skutecznie się zrelaksujesz, a przede wszystkim spędzisz czas w najlepszym towarzystwie. Zastanawiasz się, gdzie potańczyć w Krakowie? Zatem skorzystaj z naszej listy najchętniej wybieranych klubów. Wypróbuj każdą z tych opcji i przekonaj się, gdzie będziesz się najlepiej bawić!

6 najpopularniejszych klubów tanecznych i dyskotek w Krakowie

Bracka 4

Bez wątpienia klub Bracka 4 to jeden z najchętniej wybieranych klubów nocnych na mapie Krakowa. Szczególnie często ten lokal wybierają turyści, ponieważ znajduje się zaledwie kilka metrów od Rynku. Tak naprawdę każdy miłośnik dobrej zabawy odnajdzie się w tym miejscu. Tym bardziej że są tam organizowane cykliczne imprezy tematyczne, jak te z okazji Halloween. Oprócz tego posłuchasz tam naprawdę różnych dźwięków. Szczególnie klub słynie z muzyki house, oldschool i r&b. Wybieraj do woli i dobrze się baw!

Klub Afera

Klub Afera stanowi naprawdę ciekawą mieszankę muzyczną. Dlatego jest to lokal skierowany do różnych grup wiekowych. Wystarczy, że sprawdzisz, którego dnia króluje Twój ulubiony gatunek, a na pewno będziesz tańczyć do białego rana. Tym bardziej że nie brakuje tam piosenek tak dobrze znanych z radia, muzyki rozrywkowej, a nawet utworów z lat 60., latino, house, dance i r&b. W większości dni za muzykę odpowiadają DJ-e, ale kilka razy w miesiącu są organizowane występy na żywo.

Carpe Diem

Kolejnym ciekawym miejscem do tańczenia i spotkania ze znajomymi jest klub Carpe Diem. Już od wejścia zaskoczy Cię jego oryginalny klimat. Przede wszystkim ze względu na to, że lokal znajduje się w piwnicy, a na ścianach królują cegły, co sprawia, że wystrój jest bardzo stylowy. Z pewnością nie będziesz odwiedzać ten klub jedynie ze względu na jego wygląd. W końcu najważniejsza jest muzyka. Posłuchasz tam przede wszystkim zarówno najlepsze rockowe kawałki, jak i bardziej rozrywkowe piosenki. Często ten lokal jest oceniany jako nieco nostalgiczny.

Klub Gorączka

Klub Gorączka na krakowskiej mapie klubów nocnych wyróżnia się nowoczesnością. Dostrzeżesz to nie tylko w jego wyglądzie, ale przede wszystkim w bardzo dobrym nagłośnieniu, więc zabawa w tym miejscu jest jeszcze przyjemniejsza. Poza tym ogromnym atutem jest ciekawy system oświetlenia, ponieważ skutecznie buduje klimat i doskonale dopasowuje się do charakteru puszczanej muzyki.

RIN Music Club

Szukasz miejsca, gdzie imprezy odbywają się przez cały tydzień? Zatem koniecznie odwiedź RIN Music Club. Tam dobra zabawa nigdy się nie kończy. Do tego lokal zachwyca klimatycznym wyglądem. Dodatkowo klub jest chętnie odwiedzany ze względu na lokalizację – znajduje się w samym centrum miasta. Dodatkowo został podzielony na kilka tematycznych sal, dzięki czemu w trakcie jednej nocy poczujesz się jak w kilku zupełnie różnych lokalach. Poza tym możesz się tam bawić przy naprawdę zróżnicowanej muzyce. DJ gra tam największe hity – od lat 70. do współczesnych dźwięków. Dlatego całkiem sporo osób z radością rusza tam na parkiet.

Klub Społem

Wnętrze rodem z PRL-u, a do tego wyjątkowa muzyka – takie połączenie sprawia, że Klub Społem przyciąga naprawdę wielu turystów i krakowian, którzy są zachwyceni klimatem tamtejszych imprez. Właśnie z tego powodu to miejsce jest uważane za kultowe, a zabawa kończy się tam dopiero o świcie.