Hotel w Krakowie w sylwestra. Jaki wybrać?

26.12.2022

Koniec roku coraz bliżej! Czy masz już plany na sylwestra? Jeżeli nie – warto w tym celu choć raz pojechać do Krakowa. Niepowtarzalny klimat dawnej siedziby królów Polski sprawi, że znakomicie odnajdą się w nim osoby w każdym wieku. Podstawą jest jednak wygodny nocleg, dzięki któremu nabierzesz sił i odnowisz zapas energii nie tylko na zwiedzanie, ale przede wszystkim na zabawę! Dziś podpowiemy, co powinien posiadać i jak wybrać hotel w sylwestra w Krakowie. Zapraszamy.

Odpowiedni nocleg na sylwester w Krakowie

Już niebawem okres świąteczny, a tuż po nim – noc sylwestrowa! Jeśli do tej pory jeszcze nie znalazłeś idealnego noclegu, będziesz musiał się pospieszyć. Jak zrobić to najszybciej? Znając swoje zamiary i plany sylwestrowe, warto poszukać hotelu w takiej lokalizacji, która pozwoli szybko i wygodnie znaleźć się w miejscu, gdzie np. odbędzie się bal sylwestrowy, na który zostałeś zaproszony. Jak znaleźć taki hotel? Czy to trudne zadanie? Absolutnie nie. Mógłbyś wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło “hotel sylwester Kraków” – jednak znamy znacznie lepszy sposób. Wystarczy wybrać hotel Ascot Premium i to właśnie w nim zameldować się na tę wyjątkową noc (i nie tylko). Dlaczego?

Najlepszy hotel na sylwestra w Krakowie

Aby uniknąć potencjalnych rozczarowań w przypadkowo wybranym hotelu – najlepiej od razu zaufać najlepszym. Hotel Ascot Premium znajduje się w centrum Krakowa, zatem w idealnej lokalizacji, która pozwoli na szybkie i łatwe dotarcie do wszelkich ważnych punktów na imprezowej mapie miasta. W pobliżu hotelu znajdują się punkty handlowe, apteki, a dojazd z dworca nie stanowi żadnego problemu. Atrakcyjnie urządzone i dobrze wyposażone pokoje zapewnią znakomity wypoczynek, który doda Ci sił na cały dzień. Wygodne łóżko to podstawa – a także pyszne śniadanie, które również na Ciebie czeka! Jeśli planujesz sylwester w Krakowiemożesz go spędzić na świeżym powietrzu – np. na koncercie muzycznym, organizowanym co roku przez włodarzy miasta. W samym centrum Krakowa jest również wiele imprezowych lokali, w których możesz potańczyć i spędzić miło czas – choć warto pamiętać, że sylwestrowa noc jest bardzo wyjątkowa i rządzi się swoimi prawami, zatem może być ciężko o wolne miejsca. Istnieje jednak alternatywne rozwiązanie, jakim jest spędzenie sylwestra na miejscu! W hotelu Ascot Premium znajduje się restauracja oraz bar, zaś w tę wyjątkową noc z pewnością nie zabraknie rozrywek. Warto zabrać ze sobą paczkę przyjaciół, rodzinę lub partnera i razem spędzić ten czas. Odliczanie do wybicia północy oraz pokaz fajerwerków jest zawsze niezwykle podniosłą chwilą, którą zawsze miło jest dzielić z kimś bliskim! W hotelu Ascot Premium możesz wynająć apartament i urządzić w nim np. romantycznego sylwestra we dwoje lub kameralne przyjęcie w gronie przyjaciół. Punktem kulminacyjnym świętowania tej najbardziej wyjątkowej nocy w całym roku może być wspólne wyjście przed hotel w celu podziwiania fajerwerków, które roziskrzą nocne niebo o północy. Pokaz sztucznych ogni co roku odbywa się m.in. na Rynku Głównym – i tam również warto się wybrać. Szczególnie, że z Hotelu Ascot Premium będzie to krótka i przyjemna przechadzka! Sylwestrowa noc w Krakowie to m.in. koncerty muzyczne, wspólne tańce i śpiewy, ale również spacery po ośnieżonym centrum miasta.