COVID-19

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne

W Ascot Premium Hotel nasz zespół z przyjemnością zatroszczy się o każdego Gościa i pomoże w planowaniu wolnego czasu. Podpowiemy co warto zobaczyć, zorganizujemy liczne atrakcje, wycieczki, a także bilety – zarówno do tych popularnych, jak i mniej znanych miejsc turystycznych w Krakowie i poza miastem. Zatroszczymy się o to, by każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie i zdecydował jaki rodzaj rozrywek interesuje go najbardziej.

Kraków to miasto tętniące życiem – jego fascynująca historia, niezwykła architektura i styl budownictwa, obfitujące w wydarzenia życie kulturalne czy wyśmienita kuchnia to tylko kilka przykładów na to, że zdecydowanie warto zagłębić się w jego historię i poczuć klimat miasta.

Dbając o to, by każdy z naszych gości przywiózł z Krakowa same niezapomniane wspomnienia, z przyjemnością pomożemy w organizacji wycieczek poza miasto zarówno jeśli chodzi o transport, kupno i rezerwację biletów, a także przewodnika do miejsc takich jak Auschwitz Birkenau, Kopalnia Soli w Wieliczce czy wycieczka po mieście.

Każdą z ofert dostosujemy do naszych gości i ich potrzeb tak, by ich pobyt należał do tych niezapomnianych!