Nasze działania w związku z pandemią COVID-19 – Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo gości.

Oceń nas na

Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne

W Ascot Premium Hotel nasz zespół z przyjemnością zatroszczy się o każdego Gościa i pomoże w planowaniu wolnego czasu. Podpowiemy jakie atrakcje turystyczne Krakowa zobaczyć, zorganizujemy liczne atrakcje, wycieczki, a także bilety — zarówno do tych popularnych, jak i mniej znanych miejsc turystycznych w Krakowie i poza miastem. Zatroszczymy się o to, by każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie i zdecydował jaki rodzaj rozrywek interesuje go najbardziej.

Kraków to miasto tętniące życiem – jego fascynująca historia, niezwykła architektura i styl budownictwa, obfitujące w wydarzenia życie kulturalne czy wyśmienita kuchnia to tylko kilka przykładów na to, że zdecydowanie warto zagłębić się w jego historię i poczuć klimat miasta. Atrakcje turystyczne Krakowa sprawiają, że chętnie się do tego miasta wraca.

Dbając o to, by każdy z naszych gości przywiózł z Krakowa same niezapomniane wspomnienia, z przyjemnością pomożemy w organizacji wycieczek poza miasto zarówno jeśli chodzi o transport, kupno, jak i rezerwację biletów, a także przewodnika do miejsc takich jak Auschwitz Birkenau, Kopalnia Soli w Wieliczce czy wycieczka po mieście.

Każdą z ofert dostosujemy do naszych gości i ich potrzeb tak, by ich pobyt należał do tych niezapomnianych!

Jeśli szukasz miejsca odpowiedniego na nocleg po wyczerpujących podróżach ulicami Krakowa, to zachęcamy do odwiedzenia Ascot Premium Hotel, gdzie czekają na Ciebie pokoje i apartamenty do wynajęcia.